Witam na stronie www.mojuaz.prv.pl

Strona początkowo miała opowiadać o moim Uazie ale niespodziewanie rozrosła się i teraz jest to główna i chyba jedyna strona na temat Off-Roadu na Podlasiu.

Jeżeli masz pytania lub chcsz się przyłączyć do naszych wyjazdów proszę o kontakt: stefgo@o2.pl

 

 

 

Trochę sie pozmieniało...

 

Strona z typowo off-roadowej stała się miejscem opisu moich wypraw karawaningowych... co to jest karawaning... otóż po "rozroście" rodziny trzeba było troche wydorośleć. Ukochany UAZ sprzedany, jeep również... zakupiony został osobowy xsara picasso i przyczepa kempingowa, a od lutego 2015 roku - kamper na podwoziu T4. 

Teraz jest nowa pasja, nowe wyzwania. Przyznam, że tęsknię za off-roadem, a najbardziej za UAZem karawaningiwem moge dzielić sie ze swoja rodziną.

Tak wiec zapraszam do oglądania i czytania moich... naszych kolejnych relacji z wypraw tym razem Karawaningowych.

Ostatnia czyli 2015 roku - Chorwacja. Zapraszam.

 
Subskrypcja

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach wpisz swój adres email


Wpisz na listęWypisz z listy
 

   

Jest Poniedziałek 23 lutego 2009

Wreszcie znalazłem czas by coś napisać... otóż 10 lutego sprzedałem uaza... żal go było ale co zrobić, dzieciątko w drodze więć trzeba patrzeć w przyszłość i jeździć czymś cywilizowanym... więć 11 lutego kupiłem w Lublinie Jeepa Cherokee 4.0, rocznik 1990.

Jego fotki możecie pooglądać TU.

 

Jest Wtorek 24 kwietnia 2007

Dawno nie pisałem, więc dziś kilka fotek z imprezy zorganizowanej przez Białostocki Klub Moto-Retro - Wystwa aut (również terenowych)

 

 

 


Zrobiłem wreszcie prymitywny bannerek swojej strony. Oto on.

www.mojuaz.prv.pl

 

 


 

Słowa klucozwe: UAZ uaz stefan ostrowski Stefan Ostrowski 4x4 teren samochody terenowe jeep wrangler cherokee mragowo choroszcz patrol supral